Halland

Kontakt

Sveriges Åkeriföretag Halland
Fräsaregatan 1
302 62 Halmstad
Telefon: 010 - 510 54 24
Fax: 035 - 21 51 93
halland@akeri.se

Hitta till oss

Från E6 kör av avfarten "Halmstad södra". Kör mot centrum, efter ca 500 m sväng vänster mot "Vilhelmsfält". (OK/Q8 mack på vänster sida). När du svängt vänster ser du Sveriges Åkeriföretags hus framför dig. Det står "Åkeriterminalen" på taket. Ingång till kontoret på "baksidan" av huset.

 

Medarbetare

 

Stagdar

 

Styrelse

Nils-Ola Tjärnmo, ordförande
nils-ola@veddige-akeri.se
070-363 85 46

Jessica Wigroth
jessica@slamsugningstjanst.se
070-976 44 48

Börje Björk
bjork.borje@gmail.com
070-630 40 76

Ann Simonsson
info@kuskatorpet.se
035-22 02 11

Magnus Häggblad, vice ordförande
magnus@tradplockaren.se
070-976 11 57

Carl-Fredrik Ehrensvärd
fam.ehrensvard@telia.com
070-562 73 46

Magnus Bengtsson
magnus@bengtssonsakeri.se
070-518 84 00

Suppleanter

Sven-Erik Sundin
sven-erik@sundinsakeri.se
070-828 77 66

Barbara Zareba
barbara@hak.se
072-399 16 50